Vystoupení

Náš tým nabízí široký výběr vystoupení extrémních sportů, freestylových disciplín a mnohé další show, ideální jako doprovodný program na Vaši akci. Vystupující mají mnoholeté zkušenosti a jsou nejlepšími sportovci svých oborů u nás a často i v Evropě, či ve světě. Nechte si zpracovat nabídku i pro Váš event.

Eventy

Během doby našeho působení na trhu jsme organizovali již mnoho eventů nejrůznějšího pojetí. Pokud máte zájem o změnu a netradiční přístup k pořádání akce, nechte veškeré záležitosti s tím spojené na nás a rádi se o vše postaráme. Užijte si tak originální prostředí celého dne či večera o něco více..

Spolupráce

Výhody spolupráce s námi a naším týmem vyzkoušeli již stovky klientů v ČR i mimo ni. Podílíme se na menších akcích i těch největších eventech. Zajistíme vystoupení, pomůžeme s výběrem a strukturou programu, případně rádi zaštítíme i celou akci. Záleží jen na Vašich přáních a požadavcích.

Reference

Náš tým funguje již téměř 20 let, z toho 12 let jsme největším extrémním týmem v České republice. Za tu dobu jsme realizovali velké množství akcí, zajišťovali kompletní doprovodné programy ať již na běžné akce i vysoce prestižní eventy. Pořádali jsme evropské projekty, mistrovství světa a Evropy, hudební akce, komerční závody, festivaly i přehlídky a naši sportovci vystupovali po celém světě. Rádi poskytneme veškeré naše zkušenosti i jedinečnou intuici pro návrh i sladění Vaší akce.

Náš stálý tým akce pořádá a vystupuje na exhibicích již 20 let a byl u zrodu extrémních a freestylových sportů u nás. To nám dává široký přehled nejen v našich odvětvích, ale i v eventovém managementu. Jsme obohaceni o zkušenosti, moudrosti i kontakty, které budování prostředí extrémních sportů přinášelo.

Sami jsme profesionálními sportovci, kteří dosáhli obrovských úspěchů (světové a evropské tituly, české i světové rekordy) a značným úsilím pomáhali budovat prostředí našich sportů v Čechách i ve světě. Na základě našeho přehledu spolupracujeme jen těmi nejlepšími a nejspolehlivějšími jezdci a vystupujícími, kteří umí udělat skvělou show a pobavit diváky.

Zde jsou ukázky našich realizací z vystoupení extrémních sportů.