Vystoupení

Náš tým nabízí široký výběr vystoupení extrémních sportů, freestylových disciplín a mnohé další show, ideální jako doprovodný program na Vaši akci. Vystupující mají mnoholeté zkušenosti a jsou nejlepšími sportovci svých oborů u nás a často i v Evropě, či ve světě. Nechte si zpracovat nabídku i pro Váš event.

Eventy

Během doby našeho působení na trhu jsme organizovali již mnoho eventů nejrůznějšího pojetí. Pokud máte zájem o změnu a netradiční přístup k pořádání akce, nechte veškeré záležitosti s tím spojené na nás a rádi se o vše postaráme. Užijte si tak originální prostředí celého dne či večera o něco více..

Spolupráce

Výhody spolupráce s námi a naším týmem vyzkoušeli již stovky klientů v ČR i mimo ni. Podílíme se na menších akcích i těch největších eventech. Zajistíme vystoupení, pomůžeme s výběrem a strukturou programu, případně rádi zaštítíme i celou akci. Záleží jen na Vašich přáních a požadavcích.

Nabídka show

více informací...

Minirampa, vertikální U-rampa, funbox a mobilní skatepark

Extrémní sporty jako freestyle BMX, horské kolo MTB, in-line brusle, skateboard a koloběžka jsou na těchto U-rampách v podání špičkových českých jezdců opravdovou lahůdkou. Jejich dech beroucí vystoupení na mobilní Urampě i se secvičenými společnými triky je jedinečnou ukázkou freestylových show.

více informací...

Footbag & freestyle fotbal

Česko má ty nejlepší sportovce v disciplíně footbag (hackysack) již od počátku tohoto sportu a právě vystoupení s malým míčkem je ukázkou obrovské obratnosti a mrštnosti a až těžko uvěřitelných triků. Známější freestyle fotbal atraktivně doplní footbag show a ukáže triky, kteří ani nejlepší profi fotbalisté světa neumí.

více informací...

Slackline show, slackline workshop

Slackline workshop je velmi oblíbeným doplňkem venkovních akcí pro děti i dospělé. Připraví se 3-4 menší slackline při délce 3 – 7 metrů mezi stromy včetně horního jištění, kdy se chodí s přidržováním horního lana. Výuka základních principů chůze po slackline včetně ukázek chůze po ní i velmi náročných stabilizačních triků.

 

více informací...

Automobilová a motorkářská kaskadérská show

Naprostá špička českých kaskadérů, kteří spolu jezdí i více než 15 let, předvádí ojedinělou adrenalinovou podívanou. Spojující umění jízdy autem, na motorce (streetfighter/stuntriding show), motokáře, trial motorce, ale například i kolečkových bruslí, vytváří luxusní podívanou.

více informací...

Freestyle YoYo show

Pamatujete klasické jojo, které jezdí nahoru a dolů, pak vězte, že jeho freestylová obdoba nabízí zcela odlišný zážitek, při kterém budete uchváceni závratnou rychlostí dokonale prováděných triků mistrů Evropy a ČR.

více informací...

Biketrial a jednokolka

Trialové show patří již od počátku extrémních sportů mezi ty vysoce atraktivní. Skoky na terénním autě, zapojením lidí do vystoupení a vlastní moderování vytváří parádní atmosféru těchto extrémních sportů na každou akci.

více informací...

Žonglování, fireshow, lightshow a laser show

Žonglování je uznávaným uměním již od dob středověku a v moderní současné podobě od české špičky je fascinující podívanou ve dne i ve speciální noční ohnivé a UV fosforeskující lightshow.  Úplnou novinkou je také laser show vystoupení.

více informací...

Freestyle BMX flatland show

Akrobacie na kole je neuvěřitelnou podívanou plná nejrůznějších přeskoků a dokonalé stability. Tyto tanečky na kole v podání světové špičky tohoto sportu ještě umocní již tak silný zážitek. Našim mistrům postačí pouze rovná zem bez překážek. 

více informací...

Parkour, bojová akrobacie a skákací boty

Sladěné pohyby v náročných provedeních nejrůznějších salt na překážkách od vysoce vytrénovaných sportovců a to i s bojovým náčiním jako meč nebo nunčaky. To a mnohem více uvidíte v této kategorii freestyle sportovců, kam se řadí i několika metrová salta akrobatů na skákacích botech.

více informací...

Taneční show, breakdance, pole dance a závěsné šály

Tanec vždy přitahoval pozornost a při nacvičené choreografii vždy zpříjemní atmosféru každé akce. Samozřejmostí jsou ti nejzkušenější profesionální čeští tanečníci, kdy tanec v jejich podání nabízí úplně jinou dimenzi možností pohybů se svým tělem.

více informací...

In-line, skateboard, freestyle BMX a koloběžka

Vystoupení na kolečkových bruslích nejen ve skocích z rampy, ale i slalom a tancování na in-line bruslích jsou dalším odvětvím tohoto sportu, který je vhodný jak pro rychlobruslařské závody, tak i pro dětský den. Doplnit vystoupení může ukázka triků na skateboardu, freestyle BMX kole a i stále se rozšiřující ježdění na koloběžce.

více informací...

Snowboarding, lyžování, rychlobruslení a vodní freestylové sporty

Exhibice na snowboardu, lyžích, či na vodě, je vždy poutavým doplněním akcí. A nemusí se jednat jen o zimní sporty, letní wakeboard, vodní lyže, nebo vodní skůtr uchvátí všechny diváky i v letní pohodové atmosféře.